RYOBI AKUMUL. PRZETWORNICA NAPIĘCIA PRZENOŚNE GNIAZDO 18V-230V RY18BI150A-0
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: AL1882BDE71F
Kod produktu: 71344
Kod kreskowy: 4892210190901
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
PRZETWORNICA 18V DO URZĄDZEŃ 230V
- SOLO (WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI)
RYOBI RY18BI150A-0
Dane techniczne:
- Natężenie prądu: 1,25A
- Maksymalna moc podłączonego urządzenia: 150W
- Kompatybilny akumulator: litowo-jonowy 18V ONE+
- Port USB: 2x 2,4A 5V USB-A
Wyposażenie podstawowe:
- Model bez akumulatora i ładowarki
Przetwornica akumulatorowa RY18BI150A-0 Ryobi to swego rodzaju przenośne gniazdo elektryczne, które przyda się w terenie, np. w ogrodzie czy na campingu. Do przetwornicy można podłączyć urządzenie o maksymalnej mocy 150W, np. telefon, radio, latarkę LED, wentylator itp. Z jego pomocą można też ładować urządzenia zasilane z gniazda USB. Przetwornica jest przystosowana do pracy z akumulatorem litowo-jonowym 18V ONE+, który zapewni energię danemu urządzeniu, w granicach swojej pojemności. Po zainstalowaniu akumulatora przetwornica konwertuje prąd stały na prąd przemienny o napięciu 230V do zastosowań w gospodarstwie domowym lub na prąd stały o napięciu 5V w gnieździe USB (do 2,4A). Powstały w gnieździe prąd przemienny nie ma przebiegu sinusoidalnego, dlatego nie zaleca się używania przetwornicy do zasilania niektórych rodzajów wrażliwych urządzeń elektronicznych lub elektrycznych zawierających sprężarkę.