TARCZA DIAMENTOWA DO SZKŁA 125MM POWERMAT PM-TDCS-1251T
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: ALEDE3F42A53
Kod produktu: 74197
Kod kreskowy: 5900748401853
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
TARCZA DIAMENTOWA DO SZKŁA 125mm
POWERMAT PM-TDCS-1251T / PM1420
DANE TECHNICZNE
- Typ tarczy: Diamentowa
- Średnica zewnętrzna: 125 mm
- Średnica otworu montażowego: 22,23 mm
- Grubość tarczy: 1,25 mm
- Grubość segmentu diamentowego: 1 mm
- Maksymalna prędkość obrotowa: 12 200 obr./min
- Maksymalna prędkość pracy: 80 m/s
✅ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Tarcza diamentowa Powermat PM-TDCS-1251T
- Pierścień redukcyjny
- Oryginalne opakowanie
* Szlifierka widoczna na zdjęciach pełni funkcję poglądową i nie jest częścią zestawu.
PRECYZYJNY NASYP DIAMENTOWY
GRUBOŚĆ 1,25 MM
WYSOKA PRĘDKOŚĆ OBR. 12 200 RPM
DWUSTRONNE POKRYCIE DIAMENTOWE
UNIWERSALNY ZAKRES ZASTOSOWAŃ
PIERŚCIEŃ REDUKCYJNY
PRECYZYJNE CIĘCIE MATERIAŁÓW TWARDYCH
Tarcza diamentowa zapewnia precyzyjne cięcie gresu, granitu, marmuru i ceramiki dzięki wąskiemu segmentowi roboczemu o grubości ok. 1,25 mm.
DWUSTRONNE POKRYCIE DIAMENTOWE
NASYP DIAMENTOWY O WYSOKIEJ TRWAŁOŚCI
ŚREDNICA ROBOCZA 125 MM
Standardowa średnica 125 mm zapewnia optymalny balans między precyzją a głębokością cięcia, umożliwiając komfortową pracę zarówno w trudno dostępnych miejscach, jak i na większych powierzchniach.