GEKO TARCZA DO ALUMINIUM Z WIDIĄ 210MMX100TX32MM + ZESTAW REDUKCJI G78101
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: ALCD07916182
Kod produktu: 58938
Kod kreskowy: 5901477126741
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
TARCZA DO ALUMINIUM Z WIDIĄ 210MMX100TX32MM + ZESTAW REDUKCJI
GEKO G78101
Piła tarczowa 210x100Tx32 z węglikiem spiekanym
Cechy produktu:
- posiada wysokiej jakośći wegliki spiekane
- przeznaczona do cięcia metali nieżelaznych (aluminium, miedz, mosiądz itp.)
- nadaje sie do cięcia tworzyw sztucznych oraz laminowanego drewna
Dane techniczne:
- Średnicza tarczy: 210 mm
- Ilość zębów (T): 100
- Średnica wewnętrzna otworu: 32mm / 22,2mm
- Grubość tarczy(z węglikiem): 2,5 mm