CMT TARCZA DIAMENTOWA DO MATERIAŁÓW ULTRATWARDYCH 160X20MM 4Z 236.160.04H
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: AL27798694C3
Kod produktu: 51329
Kod kreskowy: 8019296033199
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
PIŁA DIAMENTOWA DO MATERIAŁÓW ULTRATWARDYCH
CMT 236.160.04H
Zastosowanie
Do cięcia wzdłużnego i poprzecznego materiałów o bardzo dużej twardości.
Materiał
Do maszyn
Ukośnice, elektronarzędzia.
SPECYFIKACJA:
- Grubość zęba K: 2,4 mm
- Kąt natarcia: 12°
- Średnica D: 160 mm
- Średnica otworu wew. F : 20 mm
- Otwory dodatkowe: 2/6/32
- Ilość zębów Z: 4
- Grubość korpusu P: 1,8 mm