CMT PIŁA ITK PLUS PIŁA TARCZOWA 165X20 DO CIĘCIA W DREWNIE 271.165.24H
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: AL626B8598CE
Kod produktu: 51325
Kod kreskowy: 8019296039078
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
ULTRA CIENKA PIŁA ITK PLUS DO CIĘCIA WZDŁUŻNEGO
CMT 271.165.24H
POWŁOKA KORPUSU:
NACIĘCIA ROZPRĘŻENIOWE:
NACIĘCIA WYCISZAJĄCE:
DO PRACY Z:
DO MASZYN:
Pilarki stołowe, ukośnice, elektronarzędzia, pilarki akumulatorowe.
SPECYFIKACJA:
- Grubość zęba K: 1,7 mm
- Kąt natarcia: 18°
- Średnica D: 165 mm
- Średnica otworu wew. F : 20 mm
- Otwory dodatkowe: 2/6/32
- Ilość zębów Z: 24
- Grubość korpusu P: 1,1 mm