CMT PIŁA ULTRA CIENKA DO DREWNA CIĘCIE POPRZECZNE 160X20 MM 56Z 273.160.56H
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: AL7A4E6C2751
Kod produktu: 51318
Kod kreskowy: 8019296058895
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
PIŁA ULTRACIENKA DO CIĘCIA POPRZECZNEGO
CMT 273.160.56H
Zastosowanie
Materiał
Do maszyn
Pilarki stołowe, ukośnice, elektronarzędzia, pilarki akumulatorowe.
SPECYFIKACJA:
- Grubość zęba K: 1,7 mm
- Kąt natarcia: 12°
- Średnica D: 160 mm
- Otwory dodatkowe: 2/6/32
- Ilość zębów Z: 56
- Grubość korpusu P: 1,1 mm