CMT PIŁA TARCZOWA TARCZA DO CIĘCIA DREWNA Z GWOŹDZIAMI 165 MM 286.765.24H
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: AL46EC68EE0B
Kod produktu: 51312
Kod kreskowy: 8019296074079
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
PIŁA HM XTREME DEMOLITION
D:165 Z:24 F:20 K/P:2,3,/1,2 MM
CMT 286.765.24H
ODCHUDZONY KORPUS
OPATENTOWANE OSTRZE
POWŁOKA PTFE
ZASTOSOWANIE:
Do cięcia drewna z gwoździami.
DO MASZYN:
Pilarki, pilarko-zagłębiarki, pilarki i pilarko-zagłębiarki akumulatorowe
MATERIAŁ:
Drewno twarde i miękkie, drewno z gwoździami, drewno z rozbiórek, płyty OSB
SPECYFIKACJA:
- Średnica D: 165 mm
- Średnica otworu wew. F : 20 mm
- Ilość zębów Z:24
- Grubość korpusu P: 1,2 mm
- Kształt zęba (ZĄB): 15° NS (ATB)
- Szerokość rzazu K: 2,3 mm