CMT PIŁA TARCZA PILARSKA PIŁA DO CIĘCIA DREWNA 160X20MM 12Z 290.160.12H
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: AL0BF52E21B3
Kod produktu: 51290
Kod kreskowy: 6917525549751
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
TARCZA DO CIĘCIA WZDŁUŻNEGO DREWNA 160MM 12Z
CMT 290.160.12H
- Tarcza do cięcia poprzecznego drewna marki CMT
- Tarcza została pokryta specjalną powłoka teflonową w kolorze pomarańczowym
- Powłoka zwiększa żywotność tarczy
- Tarcza z zębem na przemian skośnym który najlepiej sprawdzi się w drewnie litym
- Mała ilość zębów i ograniczniki posuwu, sprawiają że tarcza dedykowana jest do cięcia wzdłużnego
- Tarczę można wielokrotnie ostrzyć
- Zastosowanie: cięcie wzdłużne, miękkie i twarde drewno.
- Idealnie sprawdzi się do maszyn jak: piły stołowe, elektronarzędzia
SPECYFIKACJA:
- Grubość zęba K: 2,2 mm
- Kąt natarcia: 20°
- Średnica D: 160 mm
- Średnica otworu wew. F : 20 mm
- Otwory dodatkowe: 2/6/32
- Ilość zębów Z: 12
- Grubość korpusu P: 1,6 mm