CMT PIŁA PILARKA TARCZOWA TARCZA UNIWERSALNA DREWNA 160X20 24Z 291.160.24H
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: ALA456FB3022
Kod produktu: 51284
Kod kreskowy: 8019296005882
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
TARCZA UNIWERSALNA DO DREWNA 160X20MM 24Z
CMT 291.160.24H
- Do cięcia wzdłużnego i poprzecznego
- Do maszyn typu piły stołowe i ukośnice, elektronarzędzia itp.
- Przeznaczona do miękkiego i twardego drewna oraz sklejki
SPECYFIKACJA:
- Grubość zęba K: 2,2 mm
- Kąt natarcia: 15°
- Średnica D: 160 mm
- Średnica otworu wew. F : 20 mm
- Otwory dodatkowe: 2/6/32
- Ilość zębów Z: 24
- Grubość korpusu P: 1,6 mm