CMT PIŁA PILARKA TARCZOWA DO CIĘCIA DREWNA LAMINATU 160X20MM 292.160.40H
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: ALBB0DD36BCE
Kod produktu: 51277
Kod kreskowy: 18019296006282
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
PIŁA DO CIĘCIA DREWNA 160X20MM
CMT 292.160.40H
- Do cięcia poprzecznego z idealnym wykończeniem krawędzi
- Do maszyn typu piły stołowe, ukośnice, elektronarzędzia
SPECYFIKACJA:
- Grubość zęba K: 2,2 mm
- Kąt natarcia: 10°
- Średnica D: 160 mm
- Średnica otworu wew. F : 20 mm
- Otwory dodatkowe: 2/6/32
- Ilość zębów Z: 40
- Grubość korpusu P: 1,6 mm