CMT TARCZA PIŁA DO ALUMINIUM LAMINATU KOMPOZYTU 165X20 MM 56Z 296.165.56H
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: AL7DB773644C
Kod produktu: 51261
Kod kreskowy: 8019296065619
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
PIŁA DO MATERIAŁÓW NIEŻELAZNYCH I PŁYT LAMINOWANYCH 165X20MM 56Z
CMT 296.165.56H
- Do cięcia rur, profili i bloków materiału
- Zaleca się stosowanie płynnego lubrykantu (woskowe nie są zalecane)
SPECYFIKACJA:
- Grubość zęba K: 2,2/1,6 mm
- Kąt natarcia: -6° Neg.
- Średnica D: 165 mm
- Średnica otworu wew. F : 20 mm
- Otwory dodatkowe: 2/6/32
- Ilość zębów Z: 56
- Grubość korpusu P: 1,6 mm