DEDRA TARCZA DIAMENTOWA BRUZDOWNICA ROBIENIA BRUZD 125MMX22,2MM DEDRA H1262
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: AL8833876212
Kod produktu: 47934
Kod kreskowy: 5902628812629
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
TARCZA DIAMENTOWA, BRUZDOWNICA 125MMX22,2MM
DEDRA H1262
Dane Techniczne:
- Średnica tarczy: 125 mm
- Średnica otworu mocującego: 22,2 mm
- Grubość wieńca: 6,4 mm