DEDRA TARCZA DIAMENTOWA BRUZDOWNICA ROBIENIA BRUZD 115MMX22,2MM DEDRA H1261
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: ALECFDFE4134
Kod produktu: 47741
Kod kreskowy: 5902628812612
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
TARCZA DIAMENTOWA, BRUZDOWNICA 115MMX22,2MM
DEDRA H1261
Dane Techniczne:
- Średnica tarczy: 115 mm
- Średnica otworu mocującego: 22,2 mm
- Grubość wieńca: 6,4 mm