GEKO SZCZOTKA DRUCIANA TARCZOWA PLECIONA NA WIERT.100MM TRZPIEŃ 6 MM G00629
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: AL81C56344DA
Kod produktu: 51070
Kod kreskowy: 5901477116421
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Opis
SZCZOTKA DRUCIANA TARCZOWA PLECIONA NA WIERT.100MM
GEKO G00629
Szczotka druciana tarczowa 100 mm drut stalowy skręcany
Wykonana została z wysokiej jakości hartowanego drutu stalowego.
Cechy produktu
- mocowanie - trzpień 6 mm