RYOBI PIŁA PILARKA STOŁOWA RTS1800G 1800W 254X30MM
Wystaw opinię o produkcie
Kod producenta: AL61CA23B139
Kod produktu: 35675
Kod kreskowy:
Zapytaj o produkt
Oficjalny dystrybutor
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
InPost Kurier Darmowa
Opis
PILARKA STOŁOWA 1800W
RYOBI RTS1800-G
Pilarka stołowa Ryobi RTS1800-G przeznaczona jest do cięcia drewna i innych materiałów drewnopochodnych. Silnik o mocy 1800W pozwala na sprawne i precyzyjne cięcie materiałów o grubości do 80mm.
Charakterystyka produktu:
- Stabilny stół wykonany z odlewu aluminium gwarantuje doskonałe podparcie i dokładnie cięcie
- Uchwyt pozwalający na szybką i łatwą zmianę parametrów wysokości i skosu cięcia
- Pilarka stołowa ma funkcję skośnego cięcia pod kątem od +60° do -60°
Dane techniczne:
- Moc: 1800W
- Max. głębokość cięcia przy 45°: 55mm
- Max. głębokość cięcia przy 90°: 80mm
- Prędkość bez obciążenia: 4500obr./min
- Średnica otworu tarczy: 30mm
- Średnica tarczy tnącej: 254mm
- Typ ostrza: tarcza tnąca z 48 zębami TCT
- Wymiary stołu z rozszerzeniami: 510mm