

Szeroki wybór płatności dla każdego
Nie masz pewności? Zapłać u kuriera DPD.
30 dni na odstąpienie od umowy / gwarancja 2 lata
Każdy produkt pochodzi bezpośrednio od producenta
Szelki bezpieczeństwa BHSZ10 to jednoczęściowa uprząż do prac na wysokościach.
Dzięki połączeniu części biodrowej i piersiowej w jeden element masz pewność poprawności założenia oraz zapobiegasz używaniu sprzętu nadmiernie wyeksploatowanego.
Szelki bezpieczeństwa posiadają dwa punkty zaczepienia co pozwala dostosować położenie podpięcia liny do warunków pracy. Dzięki oczku na łopatkach możliwe jest opuszczenie osoby z trójnogu np. podczas pracy w studni. Szelki posiadają regulację paska piersiowego, pasów naramiennych oraz pasków w obejmujących uda poprzez klamry.
W zestawie poręczna torba na uprząż oraz linka bezpieczeństwa z zakręcanymi karabinkami stalowymi typu owalnego. Końcówki liny zabezpieczone.
Szelki bezpieczeństwa i linka spełniające normę PN-EN 361.
Producent Dedra-Exim Sp. z o.o. ul. 3 Maja 8 05-800 Pruszków Polska serwis@dedra.pl 22 738 37 77
Produkty powyżej 100 zł firmy Dedra są objęty gwarancją door-to-door
Formularz reklamacji u Producenta Reklamacje
Dedra od ponad 30 lat dostarcza swoim Klientom doskonałe narzędzia w atrakcyjnej cenie, zarówno na rynku polskim jak i kilkunastu rynkach zagranicznych. Będąc pewnym jakości dostarczanych produktów oraz w zgodzie z hasłem towarzyszącym firmie od momentu założenia: MOCNA TRWAŁA NIEZAWODNA podjęliśmy decyzję o wydłużeniu okresu gwarancji do 36 miesięcy na elektronarzędzia, produkty akumulatorowe z linii SAS+ALL, spawarki, technikę laserową, zgodnie z Ogólnymi Warunkami Gwarancji.
Wydłużony okres gwarancji dotyczy produktów z listy zakupionych po 01.06.2022. Rozszerzony okres gwarancji do 36 miesięcy nie wymaga rejestracji zakupionych produktów.