Popularne

SAMOŚCIEMNIAJĄCA MASKA PRZYŁBICA SPAWALNICZA TRUE COLOR AUTOMATYCZNA LCD

45,97 zł
Brutto
ALAEB7896450
998 Przedmioty
Stan
Nowy
Marka
Powermat
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.15
Seria
PM-APS-600TC
Kod producenta
PM-APS-600TC / PM1257
Informacje dodatkowe
regulacja czułości,regulacja opóźnienia
Rodzaj
przyłbica
Klasa optyczna
1/1/1/1
EAN (GTIN)
5904067443334
Liczba sensorów
2
Czas zaciemniania
0,1 - 0,8
Ilość
  Dostawa wciągu 24h!

kurier ></div></body></html>

  Bezpieczne płatności

płatności2

  Zakup na raty z PayU

Szeroki wybór płatności dla każdego

  Płatność za pobraniem

Nie masz pewności? Zapłać u kuriera DPD.

  zwrot/gwarancja

14 dni na odstąpienie od umowy / gwarancja 2 lata

  Oficjalny dystrybutor

Każdy produkt pochodzi bezpośrednio od producenta

PRZYŁBICA MASKA SPAWALNICZA

POWERMAT PM-APS-600TC

Funkcjonalność

Profesjonalna samościemniająca przyłbica spawalnicza przeznaczona do pracy podczas spawania takimi metodami jak MMA (SMAW), MIG,MAG/CO2, TIG, Spawanie łukiem krytym (SAW), Spawanie plazmowe (PAW), Cięcie plazmowe (PAC). Spawanie TIG (niskim prądem) możliwe już od ?35A (DC) / ?35A (AC).

Funkcja samościemniająca

Czujnik umieszczony w kasecie filtrującej automatycznie identyfikuje rozpoczęcie spawania dając sygnał samościemnienia się filtra, po zakończeniu spawania filtr wraca do stanu rozjaśnienia.

Zasilanie

Przyłbica zasilana jest bateriami, które ładują się podczas pracy za pomocą ogniwa fotowoltaicznego (baterie nie wymagają wymiany), oraz baterią CR2032.

Funkcja pełnego koloru (TRUE COLOR)

Po lewej stronie widok przez filtr tradycyjny / Prawa strona to widok przez filtr TRUE COLOR).

Przy pomocy nowoczesnego filtra TRUE COLOR obraz widziany przez spawacza nie jest ciemny i zielony jak w tradycyjnych filtrach, lecz rozjaśniony, w kolorach naturalnych, dzięki czemu spawanie staje się łatwiejsze jak i przyjemniejsze oraz łatwiej kontrolować wygląd łuku spawalniczego na materiale.

Najważniejsze cechy

 1. Rzeczywiste kolory: Filtr True Color pozwala spawaczowi widzieć otoczenie i spoiny w prawdziwych kolorach, co znacznie poprawia percepcję otoczenia. Tradycyjne filtry spawalnicze mogą zakłamywać kolory, co utrudnia ocenę jakości spoin i ogólną świadomość w miejscu pracy.
 2. Komfort i ergonomia: Przyłbica jest lekka i dobrze wyważona, co zapewnia wygodę podczas długotrwałego spawania. Wygodny pałąk na głowę oraz regulacja rozmiaru i położenia przyłbicy pozwalają dostosować ją do indywidualnych potrzeb użytkownika.
 3. Ochrona przed promieniowaniem UV/IR: Filtr skutecznie chroni użytkownika przed promieniowaniem ultrafioletowym (UV) i podczerwonym (IR), które mogą być szkodliwe dla oczu i skóry. To ważne, aby uniknąć oparzeń słonecznych i uszkodzeń oczu podczas spawania.
 4. Szybka reakcja i regulacja: Przyłbica spawalnicza wykazuje szybką reakcję na łuk spawalniczy, co oznacza, że filtr automatycznie przyciemnia się w ciągu ułamka sekundy. Ponadto często oferuje możliwość regulacji stopnia przyciemnienia, co pozwala dostosować ją do różnych rodzajów spawania i warunków oświetleniowych.
 5. Wszechstronność: Nasze przyłbice PM-APS-600TC wyposażone w filtr True Color są wszechstronne i nadają się do różnych rodzajów spawania, takich jak MIG, TIG, MMA itp. To pozwala na jedno narzędzie do wielu zastosowań, co jest praktyczne i oszczędza czas.
 6. Trwałość i odporność: Przyłbica spawalnicza jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, co jest istotne w trudnych warunkach pracy.
 7. Długotrwałe źródło zasilania: Przyłbice spawalnicze wyposażone w filtr True Color często korzystają z energooszczędnych źródeł zasilania, co pozwala na długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstych wymian baterii lub ładowania.

Warto zaznaczyć, że przyłbica spawalnicza z filtrem True Color może być nieco droższa niż tradycyjne filtry, ale oferuje znaczące korzyści w zakresie wygody, bezpieczeństwa i jakości spawania. Dla profesjonalnych spawaczy, którzy spawają regularnie, taka inwestycja może być bardzo opłacalna.

DANE TECHNICZNE:

 • Marka: POWERMAT
 • Zasilanie: bateria słoneczna + bateria CR2032
 • Włączanie/wyłączanie: w pełni automatyczne
 • Regulacja czułości: płynna regulacja
 • Klasa optyczna: 1/1/1/1
 • Stan rozjaśniania: 4 DIN
 • Stopień ochrony w stanie zaciemnionym: 9-13 DIN
 • Ochrona UV/IR: do 16 DIN
 • Temperatura pracy: 10 stopni do + 55 stopni
 • Ochrona oczu wg. normy: EN379 1/2/1
 • Ochrona twarzy wg. normy: EN175
 • Pole widzenia: 92 x 42mm
 • Wymiary filtra: 110 x 90 x 9 mm
 • Czas reakcji (Rozjaśnienie – Zaciemnienie): 1/30000 sec
 • Czas reakcji (Zaciemnienie – Rozjaśnienie): 0,1 – 0,8s (regulowane pokrętłem)

Dodatkowe informacje

Nowy

Zobacz 16 produktów w tej kategorii: