

Szeroki wybór płatności dla każdego
Nie masz pewności? Zapłać u kuriera DPD.
30 dni na odstąpienie od umowy / gwarancja 2 lata
Każdy produkt pochodzi bezpośrednio od producenta
Akcesorium do oscylacyjnego narzędzia wielofunkcyjnego jest przeznaczone do mocowania papierów ściernych.
Stopa wykonana z EVA z trwałym rzepem, dzięki swojej plastyczności i specjalnie zaprojektowanemu kształtowi, pozwala na dotarcie w nawet najbardziej niedostępne miejsca.
Wielofunkcyjne narzędzia oscylacyjne i akcesoria z serii Yato Quick Release System pozwalają na szybką, beznarzędziową wymianę akcesoriów, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Akcesoria Yato Quick Release System najlepiej współpracują z kompatybilnymi urządzeniami Yato, szczególnie YT-82220.
Ponadto akcesoria Yato Quick Release System są kompatybilne z większością urządzeń dostępnych na rynku, w szczególności z narzędziami kompatybilnymi z systemem Bosch OIS. Akcesoria Yato Quick Release system nawet wykorzystane z konwencjonalnym mocowaniem na śrubę imbusową ułatwiają pracę, ponieważ mogą być mocowane po poluzowaniu śruby, a nie po pełnym jej wykręceniu, jak w przypadku akcesoriów konkurencji.
Producent TOYA S.A. ul. Sołtysowicka 13-15 51-168 Wrocław Polska info@yato.pl +48 71 32 46 278
Gwarancja
Produkt jest objęty roczną gwarancją producenta w przypadku zakupu na firmę lub 2-letnią gwarancją w przypadku zakupu przez klienta indywidualnego. Szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdują się na stronie producenta.