Popularne

BONDHUS 10999 KLUCZE IMBUSOWE HEX METRYCZNE 9 szt

65,50 zł
Brutto

65,50 zł

ALE7E481CE71
997 Przedmioty
Stan
Nowy
Marka
Bondhus
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.5
Rodzaj klucza
imbusowy
Kod producenta
BO10999
Ilość

KLUCZE INBUSOWE METRYCZNE 9 SZTUK

BONDHUS 10999

MADE IN USA

Profesjonalny zestaw kluczy imbusowych z krótkim ramieniem, metrycznych z końcówką kulistą z jednej strony, wykonany ze stali ProTanium® i pokryty specjalną warstwą ProGuard™

  • Kasetki na klucze porządkują je według rozmiarów.
  • Poszczególne rozmiary są wyraźnie nadrukowane na kasetce ułatwiając szybkie wybranie właściwego klucza.
  • Kasetki występują w określonych kolorach w zależności od rozmiarów kluczy (np. żólte - calowe, czerwone - metryczne, zielone - gwiazdkowe).

W zestawie:

Klucze metryczne w rozmiarach: 1,5 / 2 / 2,5 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10

BONDHUS - Od ponad 35 lat amerykańska firma Bondhus jest globalnym liderem w produkcji kluczy i końcówek imbusowych. Cechą charakterystyczną jej produktów jest połączenie najwyższej trwałości i jakości wykonania.

Narzędzia Bondhus są poszukiwane przez najbardziej wymagających użytkowników w ponad 60 krajach świata. Trwałość i precyzja wykonania narzędzi Bondhus są punktem odniesienia w prawie każdym zakątku naszej planety przy ocenie jakości innych kluczy imbusowych. Dlaczego np. pracownicy NASA preferują wyroby Bondhus? Ponieważ czy dotyczy to pracy w kosmosie, czy na oddalonych platformach wiertniczych na środku oceanu, czy też w końcu na budowach rurociągów w rozgrzanych piaskach pustyni wszędzie tam klucze Bondhus made in USA sprawdzają się bez zarzutu!! Bowiem profesjonaliści pracujący w tak ekstremalnych warunkach muszą działać szybko i niezawodnie.

Bondhus

Dodatkowe informacje

Nowy produkt

Oceń produkt