Popularne

GEKO AGREGAT MALARSKI ZBIORNIK LAKIERNICZY CIŚNIENIOWY 8L G01191

321,01 zł
Brutto
AL99FBF02B1A
1000 Przedmioty
Stan
Nowy
Ilość
  Dostawa wciągu 24h!

kurier ></div></body></html>

  Bezpieczne płatności

płatności2

  Zakup na raty z PayU

Szeroki wybór płatności dla każdego

  Płatność za pobraniem

Nie masz pewności? Zapłać u kuriera DPD.

  zwrot/gwarancja

30 dni na odstąpienie od umowy / gwarancja 2 lata

  Oficjalny dystrybutor

Każdy produkt pochodzi bezpośrednio od producenta

AGREGAT MALARSKI - ZBIORNIK LAKIERNICZY CIŚNIENIOWY 8L

GEKO G01191

⭐Pistolet natryskowy pneumatyczny stosowany w połączeniu ze zbiornikiem malarskim. Zestaw cechują bardzo dobre parametry rozpylania oraz duża prędkość malowania. Szerokość natrysku do 40 cm w odległości 20 cm od malowanej powierzchni.

⭐System natryskowy pozwala na stosowanie dużej ilości farby, którą można szybko nakładać oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

⭐Gładki stalowy pojemnik ciśnieniowy o wysokiej odporności na korozję dzięki pokryciu zbiornika powłoką metaliczną nieelektrolityczną "Dacromet". Dakrometyzowanie jest procesem, w którym stosuje się dyspersję wodną przez zanurzanie lub nakładanie warstwy natryskowo, co prawie całkowicie wyklucza ryzyko wystąpienia korozji wodorowej. Powłoka, jest pasywowana podczas wytwarzania i zapewnia wysoką odporność na korozję.

⭐Cechy produktu⭐

  • wygodne malowanie bez ciągłego dolewania farby
  • zbiornik lakierniczy ciśnieniowy o pojemności 8 litrów
  • ciśnienie robocze zbiornika: 1,7 - 3,0 bar
  • reduktor powietrza o skali 0 - 12 bar
  • zawór odpowietrzający
  • przyłącze powietrza zbiornika: 1/4" z zaworem kulkowym
  • pistolet natryskowy HP wysokociśnieniowy z dyszą 2,0 mm
  • ciśnienie robocze pistoletu: 3,0 - 4,0 bar
  • zużycie powietrza: 170 - 250 L/min
  • przyłącze węża z farbą/klejem: 3/8"
  • przyłącze powietrza pistoletu: 1/4"

Doskonały do malowania profesjonalego w sytuacjach w których wymagana jest duża ilość farby takich jak: lakierowanie samochodów osobowych i dostawczych, prace wykończeniowe w budownictwie i przemyśle.

Do stosowania z:

  • farby olejne,
  • farby lateksowe,
  • lakiery,
  • podkłady,
  • lakierobejce,
  • tapety natryskowe,
  • kleje kontaktowe, dyspersyjne  i wiele innych.

W zestawie znajdują się: zbiornik lakierniczy, reduktor powietrza, pistolet HP natryskowy, hak do powieszenia pistoletu, 3m wąż do przyłączenia powietrza oraz 3m wąż podający farbę do pistoletu.

Dodatkowe informacje

Nowy

Zobacz 16 produktów w tej kategorii: