Popularne

SPODENKI ROBOCZE krótkie Lahti Pro L40704 XXL

67,46 zł
Brutto
ALAC965137D2
1000 Przedmioty
Stan
Nowy
Marka
Lahti Pro
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
1
Kod produktu
L4070405
Model
L4070405
Przeznaczenie
robocze
Długość spodni
krótkie
Płeć
mężczyźni
Rodzaj spodni
do pasa
Rozmiar
XXL
Ilość

SPODENKI ROBOCZE KRÓTKIE

ROZMIAR XXL

LAHTI PRO L4070405

Nowa linia odzieży na lato marki Lahti Pro L40704. Spodenki robocze krótkie w kolorze czerwono czarnym wykonano ze 100% bawełny o gramaturze 245g/m2. Bardzo lekkie i przewiewne idealnie nadają się się do pracy w upalne i gorące dni. Spodenki posiadają sześć kieszeni w tym trzy zapinane na rzep, oczko na klucze oraz dodatkowo kieszeń na telefon komórkowy. Regulacja szerokości w pasie za pomocą gumki oraz wszywka identyfikacyjna. Mocne podwójne szwy. Spodenki posiadają certyfikat CE oraz normę EN ISO 13688. Są w pierwszej kategorii środków ochrony indywidualnej.

EN ISO 13688 - międzynarodowa norma określa ogólne wymagania, dotyczące wykonania, z zakresu ergonomii, nieszkodliwości, oznaczania wielkości, procesu starzenia, kompatybilności i znakowania odzieży ochronnej oraz informacji, które powinien dostarczać producent wraz z wyrobem. Niniejsza Norma Międzynarodowa jest przeznaczona do stosowania tylko w połączeniu z innymi normami określającymi wymagania dla konkretnego wykonania i nie może być stosowana jako samodzielny dokument bazowy.

Kategoria I - produkty należące do tej kategorii zapewniają podstawowy poziom ochrony przed działaniem czynników zewnętrznych niskiego ryzyka, których skutki są powierzchniowe, chroniąc przed np. drobnymi skaleczeniami, otarciami, zabrudzeniami, działaniem łagodnych środków czyszczących, czynnikami atmosferycznymi o charakterze łagodnym itp.

Dodatkowe informacje

Nowy produkt

Oceń produkt