Popularne

POMPA CTR 550 WODY BRUDNEJ SZAMBA ROZDRABNIACZ

407,10 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 407,10 zł
AL9D15EC986F
1000 Przedmioty
Stan
Nowy
EAN
5903111344337
Kod producenta
CTR550
Moc silnika
550
Rodzaj pompy
zatapialna
Producent
IBO
Ilość
  Wysyłka wciągu 24 godzin

kurier2.png

  Bezpieczne płatności

płatności2

  Płatność za pobraniem

Nie masz pewności? Zapłać u kuriera DPD.

  zwrot/gwarancja

14 dni na odstąpienie od umowy / gwarancja 2 lata

  Oficjalny dystrybutor

Każdy produkt pochodzi bezpośrednio od producenta

POMPA ZATAPIALNA DO ŚCIEKÓW 550W

ROZDRABNIACZ

PŁYWAK

IBO CTR 550

CTR 550 IBO z rozdrabniaczem to agregat zasilany silnikiem jednofazowym (230V). Praca silnika o mocy 550W pozwala na podnoszenie wody na wysokość 12 m. Maksymalna wydajność agregatu wynosi 300 l/min, ale w głównej mierze zależy ona od długości i średnicy węży. Należy jednak pamiętać, że pompa powinna pracować w całkowitym zanurzeniu, ponieważ w innym przypadku może dojść do przegrzania silnika. Pompa wyposażona jest w pływak sterujący, dzięki któremu nie ma zagrożenia pracy na sucho (pływak po zakończeniu pracy opada i wyłącza urządzenie). Pompa została przystosowana do współpracy z wężami elastycznymi, dzięki odpowiednim zakończeniom króćców o średnicy 2” (50 mm).

Posiada żeliwne wirniki rozdrabniające, co wydłuża jego żywotność, chroni przed korozją chemiczną oraz umożliwia pracę w niesprzyjających warunkach. Dodatkowym wyposażeniem urządzenia jest zabezpieczenie przeciążeniowe na kablu, które gwarantuje bezawaryjność pompy. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest niski poziom hałasu w trakcie jego pracy, co uzyskano dzięki odpowiednio dobranym materiałom konstrukcyjnym. Ponadto pompa jest łatwa w instalacji i obsłudze.

Zastosowanie

Pompa zatapialna CTR 550 IBO, ze względu na dużą tolerancję nieczystości, znajduje swoje zastosowanie przy pompowaniu wody brudnej i zanieczyszczonej, szczególnie do przepompowywania ścieków, szamba i gnojówki. Maksymalna temperatura pompowanej cieczy nie powinna przekraczać 35°C. Stosowana jest również do różnego rodzaju odwodnień (np. w przypadku wystąpienia podtopień). Pompy typu CTR nie są przystosowane do pracy w zamkniętych obiegach wodnych (np. oczka wodne), gdzie istnieje możliwość powstania zawiesiny z drobnymi elementami szlifującymi, które mogą uszkodzić urządzenie.

SPECYFIKACJA

 • Wydajność maksymalna [l/min]: 300
 • Wysokość podnoszenia maksymalna [m]: 12
 • Moc silnika znamionowa [kW]: 0,55
 • Napięcie [V]: 230
 • Maks. prąd uzwojenia [A]: 4,8
 • Króciec tłoczny: DN50 (2")
 • Producent: IBO
 • Rozdrabniacz: tak
 • Wysokość [cm]: 42
 • Szerokość [cm]: 25
 • Waga [kg]: 17

Dodatkowe informacje

Nowy produkt

Oceń produkt

Zobacz 16 produktów w tej kategorii: