Popularne

WYŁĄCZNIK CIŚNIENIOWY DIG-IBO DO POMPY SUCHOBIEG

161,40 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 161,40 zł
AL9B31A296D5
1000 Przedmioty
Stan
Nowy
EAN
5903887210416
Kod producenta
DIG-IBO 1
Moc silnika
1500
Rodzaj pompy
zestaw hydroforowy
Producent
IBO
Ilość
  Wysyłka wciągu 24 godzin

kurier2.png

  Bezpieczne płatności

płatności2

  Płatność za pobraniem

Nie masz pewności? Zapłać u kuriera DPD.

  zwrot/gwarancja

14 dni na odstąpienie od umowy / gwarancja 2 lata

  Oficjalny dystrybutor

Każdy produkt pochodzi bezpośrednio od producenta

STEROWNIK POMPY

IBO DIG-IBO

Bezpieczna i komfortowa w użyciu instalacja jest czymś, do czego dąży każdy, kto zarządza lub tworzy sieci wodociągowe. Oferowane tu urządzenie może być w tym bardzo podobne. Sterownik pompy DIG-IBO 1 230V Hydroswitch służy do zabezpieczenia pompy i zmniejszenia ryzyka wystąpienia awarii. Jest to produkt firmy IBO, która zajmuje się produkcją tego typu sprzętu, a także pomp i wielu innych urządzeń niezbędnych w systemach wodociągowych.

Jego głównym zadaniem jest włączenie pompy, kiedy ciśnienie spadnie poniżej ustawionego poziomu. Może to mieć miejsce np. w sytuacji uruchomienia systemu zraszającego, kranu czy jakiegokolwiek źródła wody podłączonego do tej instalacji. Dzięki sterownikowi ciśnienia będzie stale na tym samym poziomie. Użytkowanie takiej instalacji jest po prostu dużo wygodniejsze. To, co jeszcze cechuje ten sterownik:

  • łatwe i intuicyjne użytkowanie,
  • zwiększa bezpieczeństwo całej instalacji.

Intuicyjne użytkowanie ułatwia czytelny wyświetlacz. Dzięki niemu sterownik jest po prostu bardzo łatwo zaprogramować, pomagają w tym też duże przyciski. Współpracuje z różnego rodzaju pompami hydroforowymi. Zwiększa także ich bezpieczeństwo. Posiada zabezpieczenie przed suchobiegiem, czyli sytuacją, w które w źródle, z którego pobierana jest woda, jej zabraknie. W takiej sytuacji po prostu wyłączy pompy i uchroni ją przed uszkodzeniem. Wpływa to więc na większą żywotność całej instalacji. Jest to chętnie wykorzystywane urządzenie w różnych instalacjach. Tych przemysłowych jak i domowych. Można dzięki niemu zminimalizować ryzyko awarii. Sam montaż nie powinien sprawić nikomu problemu, trzeba jedynie pamiętać, że jeśli pompa nie posiada zwrotu zwrotnego, to trzeba go zamontować przed wyłącznikiem

SPECYFIKACJA:

  • Napięcie znamionowe [V]: 230
  • Maksymalna temperatura czynnika napędowego [°C]: 80
  • Maksymalna moc pompy [kW]: 1,5
  • Stopień ochrony: IP66

Dodatkowe informacje

Nowy produkt

Oceń produkt

Zobacz 16 produktów w tej kategorii: