Popularne

POMPA HYDROFOROWA WZ750 750W Z OSPRZĘTEM OMNIGENA

379,05 zł
Brutto
AL5E762F5090
1000 Przedmioty
Stan
Nowy
Marka
OMNIGENA
Kod producenta
14528
Moc silnika
750
Rodzaj pompy
powierzchniowa
Ilość

POMPA HYDROFOROWA 230V Z OSPRZĘTEM

OMIGENA WZ750 OSPRZĘT

Pompa WZ 750 Omnigena z dodatkowym osprzętem to rozwiązanie szczególnie polecane przy użytkowaniu sezonowym. Model WZ 750 dzięki swoim parametrom wytwarza bardzo duże ciśnienie – dochodzące do 7,8 bara przy bardzo niskiej mocy silnika na poziomie 750 W. Dzięki takim osiągom pompa może być wykorzystywana jako element systemów nawadniających, ale także dostarczających wodę np. na ogródkach działkowych. Sprzęt pozwala na zasysanie wody z głębokości do 8 metrów oraz podnoszenie jej na wysokość 78 metrów. Moc urządzenia pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności na poziomie do 48 l/minutę. Dodatkowym plusem są niewielkie wymiary, dzięki nim przechowywanie urządzenia po zakończonym sezonie jest niezwykle proste.

Pompa WZ 750 Omnigena 750 została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Korpus został wyprodukowany z odlewu żeliwnego, wał ze stali nierdzewnej, a wirnik pompy jest mosiężny. Całość konstrukcji jest natomiast na tyle uniwersalna, że sprzęt jest w stanie zasysać wodę z tak zwanych studni abisyńskich – czyli rurowej lub wkręcanej do pozyskiwania wody z głębokości 5-7 metrów - przy których nawet stosowanie urządzeń o lepszych parametrach nie zawsze okazuje się skuteczne i przynosi efekty.

Pompa wyposażona jest w wyjście tłoczne pięciodrożne. Do niego montowany jest wyłącznik ciśnieniowy oraz manometr. Połączenia gwintowane zostały natomiast zabezpieczone przez producenta klejem teflonowym.  Na uwagę zasługuje możliwość zwiększenia stabilności pracy pompy poprzez zamontowanie dodatkowego zbiornika hydroforowego. Model standardowo posiada jedynie wyłącznik ciśnieniowy i nie jest zaopatrzony w poduszkę powietrzną.

Wybierając pompę WZ 750 Omnigena 230V, warto również zainwestować w filtr antypiaskowy o charakterze sitka. Dzięki jego zastosowaniu można skutecznie zwiększyć wytrzymałość pompy. Jest to również zabezpieczenia wirnika oraz uszczelnienia mechanicznego przed zatarciem.

Przeznaczenie:

Pompa WZ 750 Omnigena sprawdza się jako wyposażenie sezonowe wykorzystywane na działkach rekreacyjnych, czy miejskich ogródkach działkowych. Przy jej pomocy można dostarczyć wodę do budynku. Możliwe jest także zastosowane modelu w systemach nawadniających działkę.

Specyfikacja:

  • Wydajność maksymalna [l/min]: 48
  • Wysokość podnoszenia maksymalna [m]: 78
  • Ciśnienie maksymalne [bar]: 7,8
  • Maksymalna głębokość ssania [m]: 8
  • Napięcie [V]: 230
  • Moc silnika znamionowa [kW]: 0,75
  • Króciec ssący: DN25 (1")
  • Króciec tłoczny: DN25 (1")
  • Wirniki: mosiądz
  • Ilość wirników: 1

Dodatkowe informacje

Nowy produkt

Oceń produkt

Zobacz 16 produktów w tej kategorii: