KOSZYK 0
Menu

Zapoznaj się z naszym
asortymentem

Duży wybór elektronarzedzi, sprzętu warsztatowego i ubrań!

Zobacz więcej
Zapoznaj się z naszym

Gdzieś sie wybierasz?

To zapoznaj się z nasza oferta turystyczna, profesjonalny sprzęt zawsze się przyda

Zobacz więcej
Gdzieś sie wybierasz?

GARDYER AERATOR

Wertykulator elektryczny QEW1401 jest urządzeniem 2w1, posiada funkcję wertykulacji i aeracji. Posiada silnik o mocy maksymalnej 1400 W (napięcie 230V ~ 50Hz). Dzięki zwiększonej mocy wykonywanie prac ogrodniczych jest jeszcze przyjemniejsze i co najważniejsze znacznie szybsze. Idealnie sprawdzi się w każdym ogrodzie. Szerokość robocza sięga 32 cm, a dołączony kosz mieści jednorazowo aż 35l odpadów, dzięki czemu praca na murawie staje się szybsza i bardziej efektywna. Ergonomiczny kształt pozwala na wygodne operowanie urządzeniem, a dodatkowo zapewnia większy komfort użytkowania.

Zobacz więcej
GARDYER AERATOR

Ubrania robocze firmy NEO !

Linia ubrań dla mężczyzn ceniących funkcjonalność, wygodę i nowoczesny design. Kolekcja ta została stworzona zgodnie z najnowszymi trendami panującymi w modzie. Na uwagę zasługuje odważna kolorystyka- dominujący nasycony kolor niebieski dodaje ubraniom świeżości i energii oraz dobrze komponuje się z kontrastującymi elementami czerni i głębokiej czerwieni. Tak dobrana paleta kolorów podkreśla nowoczesny, lifestylowy krój.

Zobacz więcej
Ubrania robocze firmy NEO !

Jedna bateria - wiele możliwości !

RYOBI®, jako jeden z największych na świecie i najbardziej innowacyjnych producentów, wytwarza funkcjonalne elektronarzędziaw atrakcyjnych cenach. Dlatego RYOBI® jest marką wybieraną przez miliony właścicieli domów, stolarzy, hobbystów, rzemieślników i wykonawców, dla których cena jest ważna. Tylko u nas ponad 70 narzędzi do których wystarczy tylko jedna bateria !

Zobacz więcej
Jedna bateria - wiele możliwości !


Zapraszamy !

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Białymstoku !

Szeroki wybór produktów dostępnych od reki!

Zobacz więcej

ELEKTROGIN - poznaj nas

Nasza historia rozpoczęła się około 10 lat temu. Od samego początku tworzą ją osoby pełne pasji i zaangażowania. Kim właściwie jesteśmy? Nasz zespół to przede wszystkim młodzi ludzie, będący wielkimi fanami majsterkowania. Dorzućmy do tego zdobyte doświadczenie i zgromadzoną wiedzę specjalistyczną. Pozwoliło to na skuteczny rozwoj firmy. Od początku tworzenia marki podążaliśmy za licznymi wskazówkami naszych klientów, aby wspólnie wypracować odpowiednie rozwiązania, tak aby maksymalnie ułatwić dokonywanie zakupów w naszym sklepie jednocześnie wzbogacając ofertę o atrakcyjnie cenowo narzędzia.

 Obecnie nasz asortyment tworzą głównie narzedzia najbardziej znanych marek takich jak Stanley, Neo, Yato, Ryobi, Graphite, Dewalt oraz innych. Ponadto w ofercie znajduje się również bogaty wybór AGD, Narzędzi Ogrodowych oraz ubrań roboczych. Wkrótce będziemy rozszerzać ją również o inne kategorie!. Dążąc do zwiększania różnorodności wyboru towaru w naszym sklepie systematycznie nawiązujemy współpracę z coraz większą ilością dystrybutorów, tworząc bogaty wachlarz oferowanych produktów w najlepszych cenach.

Zobacz więcej

Darmowa dostwa od 500zł

Darmowa dostwa od 500zł

Dostawa w 24h!
Zwrot towaru

Zwrot towaru

Do 14 dni od daty zakupu!
Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Możliwość płacenia kartą kredytową lub przelewem bankowym.
Obsługa klienta

Obsługa klienta

Nie wiesz jakie narzędzie wybrać? Napisz do nas lub zadzwoń do nas !

Nasi producenci