Popularne

4GARDEN Pilarka PIŁA AKUMULATOROWA 40V OREGON 35cm

454,11 zł
Brutto
AL9FA64BD2F8
1000 Przedmioty
Stan
Nowy
Marka
Inny producent
EAN
5903357104214
Kod produktu
4GARDEN AP3522
Seria
2x20V
Zasilanie
elektryczne akumulatorowe
Cechy dodatkowe
bezkluczykowy naciąg łańcucha,automatyczne smarowanie łańcucha
Producent prowadnicy
OREGON
Producent łańcucha
OREGON
Długość prowadnicy
35
Zbiornik oleju
150
Podziałka łańcucha ('')
3/8''
Prędkość łańcucha
13
Ilość

PIŁA AKUMULATOROWA 2x20V

BEZSZCZOTKOWA

 • SOLO (WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI)

4GARDEN AP3522

Ogród to nie tylko miejsce, gdzie odnajdujesz radość wypoczynku, ale też miejsce wymagające wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Rozumiejąc to doskonale, oferujemy Państwu najwyższej jakości pilarkę akumulatorową 4GARDEN AP3522 z silnikiem indukcyjnym, która nie tylko pomoże w wykonywaniu czynności pielęgnacyjnych, ale też sprawi, że staną się one łatwiejsze, przyjemniejsze i znacznie mniej czasochłonne. Piła akumulatorowa to jedno z tych narzędzi, które powinno znaleźć się w garażu lub warsztacie prawdziwego pana domu. Urządzenie pomoże poradzić sobie z drewnem w ogrodzie i okolicy domu. Przy pomocy pilarki jesteśmy w stanie przygotować opał, przyciąć deski lub zająć się zbędnymi gałęziami albo krzakami. Urządzenie to, w odróżnieniu od urządzeń elektrycznych, zapewnia pełną mobilność. Pozwala na pracę tam, gdzie nie mamy dostępu do energii elektrycznej. Nadal pozostaje lekkie i proste w obsłudze oraz eksploatacji.

Dzięki innowacyjnym technologiom wysokowydajny, niezawodny, bezszczotkowy silnik prądu stałego można uruchomić szybko i łatwo - z uwagi na brak szczotek, silnik ten jest cichszy i znacznie mniej awaryjny od silników komutatorowych. Zastosowanie silnika bezszczotkowego zapewnia obniżenie natężenia prądu powodującego wytwarzanie ciepła - wzrost temperatury na obudowie jest redukowany nawet podczas ciężkich zastosowań w ogrodzie. Do tego jest praktycznie bezawaryjny, nie zużywa się mechanicznie, ma prostszą budowę oraz posiada wysoką sprawność. Technologia bezszczotkowa redukuje do minimum konieczność serwisowania sprzętu i znacznie wydłuża jego żywotność. Ponadto, dzięki niej pilarka pracuje ciszej, a jej silnik zużywa do pracy mniej energii. Nie znajdziesz tu kabli ani zbiornika paliwa, wystarczy jeden ruch Twojej ręki, aby pilarka z werwą ruszyła do pracy w ogrodzie.

Funkcja blokady gazu

Funkcja ta sprawia, że nie można w niekontrolowany sposób wprawić w ruch łańcucha piły. Po uruchomieniu, łańcuch pozostaje nieruchomy (na tzw. jałowym biegu), dopiero naciśnięcie gazu wprawia go w ruch. Żeby to jednak zrobić na rękojeści piły należy jednocześnie nacisnąć przycisk odblokowujący oraz przycisk gazu.

Długość prowadnicy to bardzo ważny aspekt, decydujący o wyborze pilarki. To właśnie ten element roboczy, na którym znajduje się łańcuch - im dłuższa prowadnica, tym większe, bardziej uniwersalne możliwości zastosowania piły. Prezentowany model pilarki został wyposażony w trwałą prowadnicę OREGON o długości 35 cm, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w przydomowym ogrodzie czy sadzie.

SPECYFIKACJA:

 • silnik bezszczotkowy: 2x20 V
 • prowadnica: 35 cm
 • łańcuch: 3/8" 1,1 mm 52E
 • automatyczne smarowanie łańcucha
 • mechanizm szybkiego napinania łańcucha
 • prowadnica i łańcuch Oregon
 • wskaźnik oleju
 • miękki uchwyt
 • hamulec bezpieczeństwa, bateria oraz akumulator dostępne osobno
 • zabezpiecznie przeciążeniowe
 • łagodny rozruch
 • Waga: 3.860

Dodatkowe informacje

Nowy produkt

Oceń produkt

Zobacz 16 produktów w tej kategorii: