Popularne

OSTRZAŁKA ELEKTRYCZNA DO ŁAŃCUCHÓW PIŁ + 2 TARCZE

213,66 zł
Brutto
AL1FADB2DC4A
999 Przedmioty
Stan
Nowy
Marka
AL-FA
EAN
5901122712114
Seria
ALCG-01
Kod producenta
ALCG-01
Maksymalna moc
650
Informacje dodatkowe
regulacja napięcia łańcucha,przezroczysta osłona ochronna
Wewnętrzna średnica tarczy
22
Liczba obrotów
4800
Ilość

ELEKTRYCZNA OSTRZAŁKA DO ŁAŃCUCHÓW PIŁ I PILAREK

AL-FA ALCG-01

Elektryczna ostrzałka do łańcuchów to niezwykle przydatne urządzenie wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się piły elektryczne oraz spalinowe. Dzięki temu urządzeniu stępione łańcuchy tnące odzyskają nowe życie i posłużą przy niejednym cięciu.

Ostrzałka wyposażona została w mocny i wydajny silnik indukcyjny o mocy 650W oraz 4800 obrotów na minutę. Dzięki tym parametrom bez problemu zaostrzymy stępione łańcuchy, nawet te wykonane z twardych materiałów.

Płynna regulacja napięcia łańcucha oraz regulacja kąta ostrzenia z precyzyjną podziałką pozwala na naostrzenie każdego ogniwa w sposób powtarzalny bez potrzeby jego nadmiernego napinania. Ostrzałka wyposażona została w obracane imadło z regulacją kąta ostrzenia (kąt obrotu 30st), oraz ogranicznik głębokości szlifowania, które umożliwiają naostrzenie łańcucha w bardzo precyzyjny sposób.

Antypoślizgowa rękojeść zapewnia bezpieczną i komfortową pracę, a dzięki umieszczonym w podstawie otworom, możemy ostrzałkę przymocować do podłoża (śruby w zestawie), co pozwoli na stabilną pracę z urządzeniem.

Dzięki zastosowaniu specjalnej tarczy szlifierskiej o średnicy 104mm może być używana do ostrzenia każdego rodzaju łańcucha stosowanego w pilarkach spalinowych oraz elektrycznych, niezależnie od mocy, skoku łańcucha lub producenta piły.

GRATIS druga tarcza szlifierska 104x22mm!

Elektryczna ostrzałka do łańcuchów 650W ALCG-01

  • Ostrzałka elektryczna 650W
  • 2 tarcze szlifierski
  • 2 śruby do przymocowania do podłoża
  • Instrukcja obsługi

Dane Techniczne:

  • Zasilanie 230V~50Hz
  • Moc 650W
  • Wymiary tarczy 104x22mm
  • Regulacja kąta stołu 0-30°
AL-FA

Dodatkowe informacje

Nowy produkt

Oceń produkt

Zobacz 8 produktów w tej kategorii: