Popularne

DEDRA ZESTAW 2el LUSTERKO INSPEKCYJNE 50x26mm I CHWYTAK MAGNETYCZNY 06F810
  • DEDRA ZESTAW 2el LUSTERKO INSPEKCYJNE 50x26mm I CHWYTAK MAGNETYCZNY 06F810
  • DEDRA ZESTAW 2el LUSTERKO INSPEKCYJNE 50x26mm I CHWYTAK MAGNETYCZNY 06F810
  • DEDRA ZESTAW 2el LUSTERKO INSPEKCYJNE 50x26mm I CHWYTAK MAGNETYCZNY 06F810
  • DEDRA ZESTAW 2el LUSTERKO INSPEKCYJNE 50x26mm I CHWYTAK MAGNETYCZNY 06F810
  • DEDRA ZESTAW 2el LUSTERKO INSPEKCYJNE 50x26mm I CHWYTAK MAGNETYCZNY 06F810
  • DEDRA ZESTAW 2el LUSTERKO INSPEKCYJNE 50x26mm I CHWYTAK MAGNETYCZNY 06F810
  • DEDRA ZESTAW 2el LUSTERKO INSPEKCYJNE 50x26mm I CHWYTAK MAGNETYCZNY 06F810

DEDRA ZESTAW 2el LUSTERKO INSPEKCYJNE 50x26mm I CHWYTAK MAGNETYCZNY 06F810

20,61 zł
Brutto
AL5EEF0C5005
Duża
Stan
Nowy
Ilość
  Dostawa wciągu 24h!

kurier ></div></body></html>

  Bezpieczne płatności

płatności2

  Zakup na raty z PayU

Szeroki wybór płatności dla każdego

  Płatność za pobraniem

Nie masz pewności? Zapłać u kuriera DPD.

  zwrot/gwarancja

30 dni na odstąpienie od umowy / gwarancja 2 lata

  Oficjalny dystrybutor

Każdy produkt pochodzi bezpośrednio od producenta

LUSTERKO INSPEKCYJNE 50X26MM I CHWYTAK MAGNET., ZESTAW 2CZ.,

DEDRA 06F810

Zestaw DEDRA 06F810 składający się z chwytaka magnetycznego oraz lusterka inspekcyjnego pozwala na łatwe i precyzyjne dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich ciasne przestrzenie w maszynach czy za meblami.

Jest to idealne narzędzie zarówno dla majsterkowiczów, jak i profesjonalistów pracujących w warsztatach mechanicznych, serwisach samochodowych czy przy konserwacji urządzeń.

Chwytak magnetyczny umożliwia podnoszenie drobnych metalowych elementów, takich jak śruby, nakrętki, gwoździe, a także inne metalowe części, które mogą wpaść w trudno dostępne miejsca. Dzięki magnetycznej końcówce o udźwigu wynoszącym 1,3 kg, chwytak jest w stanie przyciągnąć nawet cięższe metalowe przedmioty. Jego zastosowanie jest szczególnie przydatne w przypadku konieczności wyciągania elementów z wąskich przestrzeni, gdzie tradycyjne narzędzia są nieskuteczne.

Lusterko inspekcyjne z kolei pozwala na dokładne obserwowanie ukrytych zakamarków, takich jak np. wnętrza silników, bez potrzeby demontażu dużych części urządzenia. Lusterko to jest osadzone na ruchomej głowicy, co umożliwia ustawienie go pod różnymi kątami, pozwalając użytkownikowi na dokładną obserwację miejsc, które są niewidoczne gołym okiem.

Zarówno lusterko, jak i chwytak posiadają regulowaną długość, co pozwala na dostosowanie ich do konkretnych potrzeb użytkownika. Możliwość wydłużenia narzędzi daje większą elastyczność w pracy i umożliwia dotarcie do miejsc, które znajdują się głęboko w urządzeniach lub konstrukcjach.

Uchwyt obu przyrządów został wykonany z materiału o antypoślizgowych właściwościach, który dobrze przylega do dłoni, zapewniając pewny chwyt i minimalizując ryzyko wyślizgnięcia się narzędzia nawet w trudnych warunkach pracy.

Cechy zestawu DEDRA 06F810:

  • Regulowany kąt ustawienia lusterka - precyzyjne ustawienie pod różnymi kątami, co ułatwia przegląd nawet w ciasnych przestrzeniach
  • Wysoki udźwig chwytaka - możliwość przyciągania i podnoszenia cięższych metalowych przedmiotów
  • Teleskopowa rękojeść - łatwe dostosowanie długości narzędzi do bieżących potrzeb, swobodny dostęp do trudno dostępnych miejsc
  • Antypoślizgowy, gumowany uchwyt - optymalna przyczepność, większa pewność i wygoda chwytu
  • Klips do przypinania - możliwość przypięcia lusterka do odzieży lub pasa narzędziowego, zapewniając szybki dostęp podczas pracy

Dane techniczne lusterka inspekcyjnego z zestawu DEDRA 06F810:

  • Materiał: szkło, stal nierdzewna, PCV
  • Wymiary: 26x50mm
  • Długość: 195-540mm
  • Kształt: owalne
  • Oświetlenie LED: nie

Dane techniczne chwytaka magnetycznego z zestawu DEDRA 06F810:

  • Materiał: stal nierdzewna, PCV
  • Długość: 140-555mm
  • Średnica końcówki: 10mm
  • Maks. udźwig: 1,3 kg

Kompletacja:

  • Lusterko inspekcyjne, owalne [1 szt]
  • Chwytak magnetyczny [1 szt]

Dodatkowe informacje

Nowy

Dedra

Producent Dedra-Exim Sp. z o.o. ul. 3 Maja 8 05-800 Pruszków Polska serwis@dedra.pl 22 738 37 77

Produkty powyżej 100 zł firmy Dedra są objęty gwarancją door-to-door

Formularz reklamacji u Producenta Reklamacje

Okres gwarancji - lista produktów

Dedra od ponad 30 lat dostarcza swoim Klientom doskonałe narzędzia w atrakcyjnej cenie, zarówno na rynku polskim jak i kilkunastu rynkach zagranicznych. Będąc pewnym jakości dostarczanych produktów oraz w zgodzie z hasłem towarzyszącym firmie od momentu założenia: MOCNA TRWAŁA NIEZAWODNA podjęliśmy decyzję o wydłużeniu okresu gwarancji do 36 miesięcy na elektronarzędzia, produkty akumulatorowe z linii SAS+ALL, spawarki, technikę laserową, zgodnie z Ogólnymi Warunkami Gwarancji.

Wydłużony okres gwarancji dotyczy produktów z listy zakupionych po 01.06.2022. Rozszerzony okres gwarancji do 36 miesięcy nie wymaga rejestracji zakupionych produktów.

Zobacz 16 produktów w tej kategorii: